Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

WAŻNA INFORMACJA WS. OBWODNICY DROGI 719

W dniu 30 lipca 2014 r. weszła w życie UCHWAŁA Nr 180/14 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO  z dnia 7 lipca 2014 r. w sprawie PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO. Uchwała została ogłoszona w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego nr  ,,2014.6868’’ z dnia 15 lipca 2014r.

Dokument ten potwierdza, że Zarząd Województwa Mazowieckiego nie przewiduje realizacji obwodnicy południowej Milanówka i Grodziska Mazowieckiego w ciągu drogi wojewódzkiej 719.

Dla wszystkich, którzy protestowali przeciw południowemu przebiegowi obwodnicy drogi 719 jest to niewątpliwie ważna wiadomość.

Osoby mające inne zdanie w tej sprawie, powinny również z zadowoleniem przyjąć fakt, że konsultacje społeczne w trakcie opracowywania uchwalonego planu, nie były wyłącznie spełnieniem obligatoryjnego obowiązku. Wzięto bowiem pod uwagę argumenty kierowane przez władze miasta, organizacje pozarządowe oraz pojedynczych Mieszkańców.


Wersja do druku