Strona główna» Aktualności

Grad medali

data wytworzenia: środa, 19 marca 2014,
data aktualizacji: czwartek, 20 marca 2014

Zmiana pogody zupełnie nie przeszkodziła Piranią trenującym w Z.S.G nr 3 w Milanówku wystartować w Mistrzostwach Błonia w Judo pod patronatem Burmistrza.

Do walki stanęło 286 zawodników wśród nich Piranie które wywalczyły 21 medali w tym 4 złote, 10 srebrnych i 7 brązowych.

Na najwyższym podium stanęli: Zuzanna Korzębska, Marta Kądziela, Daniel Kądziela, Sebastian Jaryczewski, srebrny medal wywalczyli: Weronika Mzyk, Aleksandra Zawadzka, Wiktoria Wiecka, Alicja Marczyńska, Tymon Wadecki, Michał Sieńko, Dawid Piekarz, Kamil Łazowski, Mikołaj Witkowski, Patryk Szczygielski,

oraz pięknymi brązowymi medalami zostali udekorowani:

Anna Sieńko, Nina Janoś, Kornelia Drabarek, Adam Ositek, Igor Zieliński, Dawid Dzierliński, Maciej Wrzosek.

Zawodnikom dziękujemy za piękny występ w mistrzostwach judo. Czekamy na kolejne emocjonujące starty w tej pięknej dyscyplinie sportu.