Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Znów udało się pozyskać dodatkowe środki

data wytworzenia: piątek, 28 listopada 2014,
data aktualizacji: piątek, 28 listopada 2014

Starania przyniosły rezultaty! Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało listę jednostek samorządu terytorialnego, których wnioski o zwiększenie kwot części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2014 z 0,4% rezerwy z tytułu wyposażenia szkół i placówek w sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń do nauki dzieci sześcioletnich zostały pozytywnie zaopiniowane na posiedzeniu Zespołu ds. Edukacji, Kultury i Sportu Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego w dniu 18 listopada br. Na tej liście, co bardzo cieszy, znajduje się Gmina Milanówek.

Środki w kwocie 19 356,16 zł. trafią w najbliższym czasie do SP nr 2 w Milanówku i zostaną przeznaczone na zakup sprzętu oraz pomocy dydaktycznych dla dzieci najmłodszych. Dzięki nim zostanie zwiększona atrakcyjność warunków pracy i zabawy edukacyjnej uczniów oraz podniesiony standard poziomu realizacji zadań statutowych Szkoły.

« Wróć do listy aktualności