Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Program edukacyjny Opowieści kropli wody

data wytworzenia: środa, 21 października 2015,
data aktualizacji: środa, 21 października 2015

Informujemy, że Gmina Milanówek realizuje projekt „Program edukacyjny Opowieści kropli wody”, dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Jest on skierowany do uczniów klas 1-6 publicznych szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie miasta.

21 października br. w Szkole Podstawowej nr 2 rozpoczął się cykl zajęć teoretyczno – praktycznych, podczas których dzieci poszerzą wiedzę z zakresu zasobów wodnych przy wykorzystaniu materiałów dydaktycznych i demonstracyjnych powstałych w ramach projektu.

Wszyscy uczestnicy otrzymają broszurę tematyczną, natomiast uczniowie klas 1-3 dodatkowo puzzle. Szkoły publiczne zostaną wyposażone w plansze dydaktyczne przedstawiające obieg wody w przyrodzie, przykładowe zużycie wody i sposoby jej oszczędzania oraz prezentujące zagadnienie skąd się bierze woda w kranie.

 


 

Program edukacyjny Opowieści kropli wody dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 29 340,00 zł.

« Wróć do listy aktualności