Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Ankieta dotycząca potrzeb w zakresie korzystania z LCK

data wytworzenia: piątek, 4 grudnia 2015,
data aktualizacji: czwartek, 10 grudnia 2015

Niedawno uruchomione Lokalne Centrum Kompetencji (LCK) w Milanówku przygotowuje ofertę działań, jakie zostaną podjęte na rzecz lokalnej społeczności. Aby móc zaproponować Państwu atrakcyjne usługi oraz efektywne narzędzia wsparcia, LCK zaprasza Państwa do podzielenia się swoimi opiniami, które pomogą nam bliżej poznać potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności.

Ankietę on-line dotyczącą potrzeb w zakresie korzystania z Lokalnego Centrum Kompetencji w Milanówku można wypełnić do 31 grudnia 2015 r.

LCK to bezpłatne centrum komputerowe, które stawia na integrację społeczności lokalnej, promocję lokalnych inicjatyw oraz ułatwienie dostępu do nowoczesnych technologii informacyjnych. Mieszkańcy mogą tu uzyskać bezpłatny dostęp do Internetu, skorzystać z nowoczesnego sprzętu komputerowego, wielofunkcyjnej drukarki, drukarki 3D, projektora czy aparatu fotograficznego.

Więcej o LCK:

« Wróć do listy aktualności