Strona główna» Aktualności

Relacja z feryjnego turnieju piłki nożnej i siatkówki w ZSG nr 1

data wytworzenia: środa, 24 lutego 2016,
data aktualizacji: środa, 24 lutego 2016

11 lutego 2016 r. (czwartek) odbył się feryjny turniej piłki nożnej, a następnego dnia królowała siatkówka. Oba turnieje rozgrywane były w hali sportowej przy Zespole Szkół Gminnych nr 1.

W piłkę nożną rywalizowali chłopcy w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych, ale również rozegrany został towarzyski mecz dziewczynek. Pomimo rywalizacji o puchary wszyscy bardzo dobrze się bawili, nie zabrakło wspaniałych akcji i oczywiście sportowych emocji. W kategorii SP zwyciężyła drużyna Ace Pajace, a w gimnazjum ŁKS Hówduw. Dla wszystkich uczestników były medale i drobne nagrody rzeczowe.

Dzień później graliśmy w siatkę, również w dwóch kategoriach: SP i Gim, ale także był wyjątek. Do dobrej zabawy przyłączyli się starsi chłopcy. W sumie wystartowało ponad 30 zawodniczek i zawodników. W „jedynkach” tryumfowaliMilena Miciałkiewicz oraz Mateusz Traczyk, natomiast w grze parami - Żaneta Pytlewska z Igą Nowakowską oraz Kuba Pielak z Filipem Włodarczykiem. Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek, a pierwsza czwórka w każdej kategorii wywalczyła puchary dla każdego zawodnika.