Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Ankieterzy w Milanówku

data wytworzenia: czwartek, 10 marca 2016,
data aktualizacji: piątek, 11 marca 2016

W dniach 19, 20, 22 marca 2016 r. na terenie miasta zostanie przeprowadzona ankieta nt. najważniejszych zagadnień planowania przestrzennego Miasta Milanówka.

Ankietę wśród mieszkańców przeprowadzą pracownicy firmy BUDPLAN, która sporządza dla Gminy Milanówek Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego . Ankieterów będzie można spotkać w najliczniej odwiedzanych w tych dniach miejscach, takich jak targowisko miejskie, okolice sklepów, kościołów czy dworca PKP.

Ankieta będzie miała na celu zebranie opinii mieszkańców nt. preferowanych kierunków rozwoju miasta i prowadzonej polityki przestrzennej.  

Informujemy jednocześnie, że w kwietniu bieżącego roku planowany jest kolejny etap konsultacji społecznych, tzw. „warsztaty urbanistyczne” na których mieszkańcy będą mogli zapoznać się z problematyką tworzenia dokumentów planistycznych oraz podjąć aktywne prace projektowe nad nowo tworzonym Studium. 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia aktywnego udziału w ankiecie!

« Wróć do listy aktualności