Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Dobry sposób na resztę wakacji!

data wytworzenia: czwartek, 4 sierpnia 2011,
data aktualizacji: czwartek, 4 sierpnia 2011

Wyprawy  piesze, rowerowe, autobusem, kolejką,  pociągiem – z kamerą, aparatem fotograficznym, „wypasionym” telefonem - odkrywanie  w najbliższej okolicy ciekawych miejsc, domów, willi, kapliczek, ich historii… to może być to!

Konkurs  „Odkrywanie przeszłości – znane i nieznane zabytki naszego regionu”  adresowany jest do Was, młodzieży gimnazjalnej i licealnej.  Pobawcie się w detektywów, dokumentalistów, reżyserów, odkrywców!  Usiądźcie potem przed komputerem, przygotujcie ciekawe prezentacje multimedialne dotyczące waszych odkryć i nadeślijcie je na adres: 

Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku,
ul. Gołębia 1,05-807 Podkowa Leśna
z dopiskiem „Odkrywanie przeszłości - 2 edycja”
do  15 października 2011 r.


Na pytania dotyczące kierunków poszukiwań i wybranych przez Was obiektów  chętnie udzielą odpowiedzi konsultanci – znawcy zabytków, historii, okolicy, którzy zgodzili się na udostępnienie swoich nazwisk, numerów telefonów i adresów e-mailowych.   Zachęcamy do korzystania z ich wiedzy!  
Anna Foss 22 729 10 24, anna@foss.wp.pl Podkowa Leśna
Ewa Domaradzka e.a.domaradzka@gmail.com Podkowa Leśna
Andrzej Tyszka antyszka@gmail.com Podkowa Leśna i okolice
Łukasz Nowacki 529 409 023, lukasznowacki@vp.pl Grodzisk Mazowiecki i okolice
Wiesław Słowik slowik.wieslaw@gmail.com Milanówek
Ewa Januszewska ewajanuszewska@razemdlamilanowka.pl Milanówek
Maria Tyszka 22 7295848   Brwinów
Krystyna Nowicka 22 7586353  Brwinów
W bibliotekach publicznych i ośrodkach kultury dostępne są płyty CD z nagrodzonymi i wyróżnionymi prezentacjami powstałymi podczas ubiegłorocznej edycji – one też mogą być inspirujące.
Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać w Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku – tel. 22 758 93 63, e-mail e.cieslak@stawisko.pl

                                   
Czekamy na Wasze prace!

« Wróć do listy aktualności