Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Konsultacje z zasadami - zapraszamy na warsztaty

data wytworzenia: czwartek, 17 marca 2016,
data aktualizacji: wtorek, 29 marca 2016

29 i 30 marca br. zapraszamy na warsztaty Konsultacje z zasadami, podczas których Mieszkańcy Milanówka wraz z pracownikami Urzędu Miasta wspólnie określą zasady konsultacji społecznych w Milanówku.

Uczestnikom zapewniamy miłą i twórczą atmosferę, materiały szkoleniowe oraz poczęstunek. Warsztaty odbędą w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ulicy Spacerowej 4 (wejście od ulicy Pasiecznej, przy parkingu, na parterze) o godzinie 18:00.

Chęć udziału w warsztatach można zgłaszać e-mailem na adres promocja@milanowek.pl lub telefonicznie 22 758 30 61 wew. 224. Ilość miejsc ograniczona!

Warsztaty poprowadzi Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych jako część realizacji projektu „Konsultacje z zasadami” współfinansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach programu „Obywatele dla Demokracji”. Więcej informacji o projekcie „Konsultacje z zasadami” na stronie www.konsultacjezzasadami.pl.

Zobacz również:


 
« Wróć do listy aktualności