Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Spotkanie z muzyczną opowieścią indyjskiego ludu Bishnoi

data wytworzenia: poniedziałek, 17 października 2016,
data aktualizacji: czwartek, 10 listopada 2016

Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach projektu „Cztery strony świata w Milanówku” – „Moje ukochane drzewo”, które odbędzie się 13 listopada 2016 r. (niedziela) o godz. 12:30 w  L’amour MAISON (ul. Piłsudskiego 33, wejście od ul. Warszawskiej).

Projekt „Cztery strony świata w Milanówku” to nauka sztuki opowiadania historii i edukacja ekologiczna dla rodzin (dzieci od 5 lat).

Tym razem zapraszamy Was na spotkanie z muzyczną opowieścią z tradycji ludu Bishnoi z Indii „Drzewo Amrity”, którą połączymy z prezentacją sztuki hinduskiej. Będziemy poznawać gatunki drzew Milanówka i odkrywać, dlaczego są tak ważne w przyrodzie. Oczywiście odwiedzimy też nasze drzewo, wokół którego tym razem utworzymy land art – sztukę Ziemi.

  • Opowieść: Beata Frankowska-Patrzykont
  • Muzyka: Bart Pałyga
  • Działanie ekologiczne: Joanna Miś-Skrzypczak
  • Zapisy: Beata Frankowska-Patrzykont: beata.f.p@musszelka.pl, tel. 607 283 818
  • Partnerzy: Urząd Miasta Milanówka, Kawiarnia L’amour Maison, Fundacja Musszelka

Zadanie „Cztery strony świata w Milanówku” jest współfinansowane ze środków przyznanych przez Burmistrza Miasta Milanówka w ramach Otwartego Konkursu Ofert 2016.

« Wróć do listy aktualności