Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktywni obywatele i ekonomia społeczna

data wytworzenia: piątek, 3 marca 2017,
data aktualizacji: czwartek, 9 marca 2017

Burmistrz Miasta Milanówka oraz Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych zapraszają liderów i liderki z powiatu grodziskiego do udziału w cyklu szkoleń, na którym uzyskają wsparcie w tworzeniu innowacyjnych planów działań społecznych i poznają nowe narzędzia zmiany społecznej.

Początek nowej podróży

Na przełomie marca i kwietnia organizujemy w Grodzisku Mazowieckim i Milanówku cykl szkoleń, na który zapraszamy zarówno osoby już działające w trzecim sektorze jak i grupy inicjatywne, przedstawicieli/przedstawicielki środowisk lokalnych i jednostek samorządu terytorialnego.

Mamy wspólny cel

Jest nim zwiększenie zatrudnienia w grupie osób, które mają szczególne trudności w znalezieniu swojego miejsca na rynku pracy. Nasze doświadczenia pokazują też, że korzystanie z narzędzi ekonomii społecznej zwiększa możliwości działania organizacji obywatelskich. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy na cykl szkoleń Aktywni obywatele i ekonomia społeczna opartych na innowacyjnej metodologii British Council.

W trakcie cyklu szkoleniowego oferujemy:

  • wsparcie w dopracowaniu koncepcji działania społecznego dzięki konsultacjom z ekspertami FISE,
  • wsparcie dla lokalnych liderów i liderek zainteresowanych nowymi formami działania, w tym narzędziami ekonomii społecznej,
  • możliwość korzystania z długofalowego wsparcia OWES – w tym starania się o dofinansowanie na działania przedsiębiorstw społecznych,
  • okazję do zacieśnienia współpracy pomiędzy lokalnymi organizacjami i instytucjami.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami!

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 13 marca 2017 r. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie owes.warszawa.pl. Szczegółowe pytania prosimy kierować do Zuzanny Naruszewicz (znaruszewicz@fise.org.pl, 22 622 01 91). Cykl szkoleniowy organizuje Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych przy współpracy z Urzędami Miast w Milanówku i Grodzisku Mazowieckim.

Plik do pobrania:

Więcej informacji:

« Wróć do listy aktualności