Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Granty norweskie na podróże dla małych i średnich firm

data wytworzenia: wtorek, 7 marca 2017,
data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i właścicielem małej lub średniej firmy, planujesz inwestycje, rozwój oraz innowacyjny projekt w partnerstwie z Norwegią, który zakłada wykorzystanie zielonych technologii, masz szansę otrzymać grant, dzięki któremu sfinansujesz koszty podróży biznesowej.

Innovation Norway w ramach Funduszy Norweskich 2009-2014 (Fundusz Współpracy Dwustronnej) ogłasza nabór wniosków do instrumentu Dofinansowanie Podróży (Travel Support) w programie „Innowacje w zakresie zielonych technologii”.

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i obejmuje dofinansowanie kosztów podróży biznesowych na spotkania z podmiotami norweskimi, które służą przygotowaniu innowacyjnych i zielonych dwustronnych projektów partnerskich oraz wniosków o granty z programów europejskich.

Stosujemy bardzo prostą procedurę. Zamiast wniosku-formularza wystarczy e-mail do Innovation Norway z podstawowymi informacjami o firmie, koncepcji projektu i roli partnera norweskiego, celu i spodziewanych rezultatach podróży biznesowej.

Nie zwlekaj. Wnioski o dofinansowanie podróży oceniamy w trybie ciągłym, od dnia ogłoszenia do 30 czerwca 2017 r. lub do wyczerpania budżetu przewidzianego w Programie.

Więcej informacji na stronie www.norwaygrants-greeninnovation.no

« Wróć do listy aktualności