Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Rekrutacja do VII klasy w Prywatnej Szkole Podstawowej

data wytworzenia: poniedziałek, 3 kwietnia 2017,
data aktualizacji: poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku rozpoczęła rekrutację do klasy VII na rok szkolny 2017/2018. Reforma edukacji skłoniła nas do wypracowania nowych rozwiązań edukacyjnych dla naszych uczniów. Tworzymy drugą klasę VII – matematyczną, wg autorskiego programu rozszerzonej matematyki prof. W. Guzickiego.

Obie klasy VII będą profilowane. Uczniowie wraz z rodzicami będą mogli wybrać profil nauczania. Niezależnie od wybranego rozszerzenia wszystkie pozostałe przedmioty będą realizowane w pełnym wymiarze godzin, takim aby zrealizować ramowy plan nauczania nowej podstawy programowej.

W przypadku nowych uczniów przyjęcie do szkoły warunkowane jest rozmową rekrutacyjną i weryfikacją umiejętności podczas egzaminu. Na zgłoszenia kandydatów do naszej szkoły do klasy VII czekamy do 30 kwietnia 2017 r. Termin egzaminu do klasy VII – 13 maja 2017 r.,godz. 10.00. Egzamin będzie składał się z 45 minutowych części matematycznej i polonistycznej. Rozmowa rekrutacyjna z uczniem i jego rodzicami, zostanie umówiona indywidualnie. Ogłoszenie wyników rekrutacji do klas VII – 31 maja 2017 r.

Więcej szczegółów na www.mto.edu.pl.

« Wróć do listy aktualności