Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Zapraszamy na debatę o tzw. ustawie metropolitalnej

data wytworzenia: wtorek, 4 kwietnia 2017,
data aktualizacji: wtorek, 11 kwietnia 2017

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza na debatę w sprawie projektu ustawy metropolitalnej, czyli nowej ustawy o ustroju m. st. Warszawy. Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia br. (wtorek) o godz. 19:00 w Zespole Szkół Gminnych nr 3 przy ul. Żabie Oczko 1 (w hali sportowej). Do udziału w debacie zostali zaproszeni: Wojewoda Mazowiecki – Zdzisław Sipiera oraz posłowie – wnioskodawcy projektu ustawy. Przyjdź, włącz się, porozmawiaj. Dowiedz się, co nas czeka.

Jednocześnie informujemy, że w minioną sobotę, 1 kwietnia 2017 r., w okolicy Targowiska miejskiego pojawili się przedstawiciele lokalnych struktur partii Prawo i Sprawiedliwość, którzy przeprowadzali ankietę dotyczącą ustawy metropolitalnej. O zorganizowaniu całej akcji w naszym mieście dowiedzieliśmy się w sobotę z mediów. Nie wpłynęło do Urzędu żadne oficjalne pismo, ani żadna informacja na ten temat.

Zorganizowane spotkanie odbyło się pod hasłem konsultacji, które jednak ograniczyło się do wypełnienia ankiety, a na wszelkie padające pytania w tej sprawie nie można było otrzymać merytorycznej odpowiedzi. Podobnie konsultacje przebiegały w innych miastach. Samorządy nie miały wiedzy na temat ich przeprowadzenia. Treść ankiet i forma ich przeprowadzenia również pozostawiały wiele do życzenia. Z treścią ankiety można zapoznać się na stronie: http://www.konsultacjemetropolia.pl/

Zobacz również:

« Wróć do listy aktualności