Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej

data wytworzenia: poniedziałek, 10 kwietnia 2017,
data aktualizacji: poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Z okazji Światowego Dnia Książki serdecznie zapraszamy do udziału w Grze Miejskiej w ramach akcji „Milanówek czyta”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta Milanówka Wiesława Kwiatkowska.

Udział w Grze pozwoli Państwu przeżyć przygodę, odkryć literackie zakątki naszego miasta, a także zapoznać się z ciekawostkami związanymi z Milanówkiem. Gra ma również na celu integrację grup pokoleniowych oraz zachęcenie uczestników do aktywnego spędzania czasu z Rodziną, przyjaciółmi a także promowania Książki
i czytelnictwa.

Start 23 kwietnia 2017 r. (niedziela) w godz. 15.00-15.30, Zespół Szkół Gminnych nr 1, ul. Królewska 69 (przy wejściu głównym). Gramy w zespołach 2-5 osobowych, w których przynajmniej jedna osoba jest dorosła. Przewidywany czas gry to ok. 3 godziny. Na mecie uczestników czekają nagrody i niespodzianki.

Zgłoszenia pisemne można przesyłać do 19 kwietnia 2017 r. na adres szkoły lub e-mailem na adres sekretariat@zsg1.milanowek.pl. Dane uczestników są jedynie do wyłącznej informacji Organizatora Gry i nie będą wykorzystane w żaden inny sposób.

Organizatorzy:

  • Zespół Szkół Gminnych nr 1 w Milanówku
  • Hufiec ZHP Milanówek

Partnerzy:

  • Miejska Biblioteka Publiczna
  • Przedszkole nr 1 w Milanówku

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam!

Mira Opalińska

Zobacz również:

« Wróć do listy aktualności