Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Wyniki Turnieju Mazovia 2017

data wytworzenia: poniedziałek, 8 maja 2017,
data aktualizacji: poniedziałek, 8 maja 2017

W sobotę 6 maja 2017 r. na Turnieju Mazovia zrzeszającym gminy Milanówek, Nadarzyn, Podkowa Leśna, Michałowice, Błonie, Leszno oraz Brwinów, reprezentanci naszego miasta w kategorii szkół podstawowych zajęli 2. miejsce, przegrywając w finale z gminą Michałowice karnymi (3:2) w meczu 1:1.

W drodze do finału w grupie wygraliśmy kolejno 1:0 z Podkową, 1:0 z Brwinowem oraz 3:0 z Błoniem. W półfinale po pasjonującym meczu 1:0 wygraliśmy z Nadarzynem.

Finał był najlepszym spotkaniem turnieju. Spotkali się w nim godni siebie przeciwnicy. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, szkoda kilku niewykorzystanych sytuacji. Karne przy wyniku 2:1 też mieliśmy w garści, wystarczyło tylko strzelić. Pudło i kolejny niewykorzystany karny sprawiło, że zajęliśmy 2. miejsce.

Turniej pokazał milanowskim zawodnikom, że walką i zaangażowaniem mogą sprostać niejednemu przeciwnikowi. Za cały dzień walki należą się brawa dla wszystkich reprezentantów Milanówka.

Drużyna z Milanówka grała w składzie: Alan Żaboklicki, Piotr Polkowski, Oskar Dreszer, Miłosz Baranowski, Dawid Baranowski, Dominik Nowak, Tymon Pandera,  Maciek Reichel , Kacper Wareluk, Kuba Konopka.

Mirosław Rastawicki
trener

« Wróć do listy aktualności