Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Relacja z Dnia Sportu 2017 w Milanówku

data wytworzenia: środa, 24 maja 2017,
data aktualizacji: środa, 24 maja 2017

Podczas Dnia Sportu w Milanówku 2017 każdy mógł znaleźć coś dla siebie - najmłodsi mogli sprawdzić swe siły na torze przeszkód, zagrać z rodzicami w golfa, kręgle lub szachy i odpocząć na hamakach w strefie chilloutu ze szklanką pysznej, orzeźwiającej wody z cytrusami, którą każdy mógł sobie sam przygotować. Na zakończenie zagrał zespól Red Room.

Impreza rozpoczęła się od Rajdu rowerowego, w którym wzięło udział ponad 400 rowerzystów, o bezpieczeństwo których podczas rajdu dbała Policja, Sekcja Turystyki Rowerowej przy MCK, Straż Miejska oraz Pogotowie ratunkowe. O zabezpieczenie techniczne dbały Rowery z plusem. Każdy z uczestników przed startem otrzymał odblaskową koszulkę a na finiszu czekały pyszne lody. Na terenie kąpieliska miejskiego na kolarzy czekała moc atrakcji przygotowanych przez Milanowskie Centrum Kultury.

Podczas Dnia Sportu w Milanówku odbyły się zapierające dech w piersi pokazy skoków ekstremalnych Freestyle Motocross, ponadto swoje umiejętności zaprezentowali tancerze z I love DANCE, Warszawskie Centrum Aikido Dojo Milanówek prowadziło treningi pokazowe dla wszystkich chętnych, mistrzowie aikido i najmłodsi aikidocy  prezentowali swe niezwykłe umiejętności. Podczas dnia sportu gościli: w Milanówku UKSB udo, BASE Traning Center, Float Room, Poradnia Odchudzania I Odżywania PROGRESJA oraz  Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku.

Podczas tegorocznego Dnia Sportu promowana była kampania Rowerowy Milanówek każdy z uczestników imprezy miał możliwość otrzymania drobnego upominku z logo rowerowy Milanówek np. odblasku.

Milanowskie Centrum Kultury

Galeria zdjęć na Facebooku

« Wróć do listy aktualności