Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Zakończenie II edycji kursu samoobrony dla kobiet

data wytworzenia: czwartek, 8 czerwca 2017,
data aktualizacji: czwartek, 8 czerwca 2017

W maju 2017 r. Mieszkanki Milanówka mogły wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z samoobrony, w ramach II edycji programu Straży Miejskiej pn. „Nie bądź bezbronna - obroń się sama”.

Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu w sali sportowej udostępnionej przez ZSG nr 1 w Milanówku. Pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora, funkcjonariusza Straży Miejskiej, uczestniczki kursu uczyły się jak reagować w sytuacjach zagrożenia i nie dać się skrzywdzić napastnikowi. Panie zdobyły także praktyczne umiejętności w zakresie technik obronnych, pchnięć, kopnięć i uderzeń.

30 maja, na zakończenie kursu, Marcin Węgiełek - pomysłodawca oraz instruktor samoobrony i sportów walki, wręczył uczestniczkom dyplomy oraz pamiątkowe breloki antystresowe w kształcie rękawicy bokserskiej. Kursy cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego planowana jest kolejna edycja, na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

Straż Miejska w Milanówku
Marcin Węgiełek

« Wróć do listy aktualności