Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Wakacyjny Kurnik otworzył się dla dzieci i młodzieży

data wytworzenia: środa, 26 lipca 2017,
data aktualizacji: środa, 26 lipca 2017

Wakacyjny Kurnik otworzył się dla dzieci i młodzieży w dniach 17-28 lipca 2017 r., proponując szeroką ofertę kulturalno-edukacyjną. W trakcie zajęć można było rozwinąć się plastycznie, technicznie i ruchowo, a wszystko dzięki animatorom Milanowskiego Centrum Kultury, którzy poprowadzili zajęcia: "plastyka i animacja", "szycie jest fajne", "fotografia", "rysunek i malarstwo", "coś z niczego", "warsztaty stolarskie", "warsztaty surwiwalu", "warsztaty sensoplastyczne" oraz "tworzymy instrumenty".

Pomysły na zajęcia były efektem potrzeb zgłaszanych przez najmłodszych oraz ich rodziców w trakcie "Akcji edukacja" oraz wydarzeń organizowanych w przestrzeni miejskiej. Inicjatywa Wakacyjnego Kurnika to także projekt badawczy. Sprawdzamy, które warsztaty cieszą się największą popularnością, które są najbardziej angażujące, co pozwoli stworzyć dopasowaną ofertę kulturalno-edukacyjną dla dzieci i młodzieży na nowy rok szkolny.

Obejrzyj galerię zdjęć z wakacyjnego Kurnika

« Wróć do listy aktualności