Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Turniej brydżowy XVI Memoriał Andrzeja Wróblewskiego

data wytworzenia: piątek, 24 listopada 2017,
data aktualizacji: piątek, 24 listopada 2017

Milanowskie Centrum Kultury zaprasza na turniej brydżowy XVI Memoriał Andrzeja Wróblewskiego 26 listopada (niedziela) o godz 16:00 w Świetlicy Osiedla Jedwabnik przy ul. Brzozowej 7.

Brydż sportowy w Milanówku ma bogatą tradycję. Już w latach 60 ubiegłego wieku funkcjonowały dwie pierwszoligowe drużyny brydżowe Jedwabnik i Famet Milanówek. Od 21 lat Mistrzostwa Milanówka organizuje Milanowskie Centrum Kultury i nieprzerwanie przez tyle lat sędzią mistrzostw jest Pan Włodzimierz Rudkowski, który również od 20 lat prowadzi czwartki brydżowe w świetlicy osiedlowej klubu Jedwabnik przy ul. Brzozowej. Są tu rozgrywane turnieje klubowe. Biorą w nich udział zawodnicy dwóch drużyn GOS Nadarzyn-Bogoria i MCK Milanówek, uczestniczą oni również w rozgrywkach ligi brydżowej odpowiednio trzeciej i okręgowej czwartej.

Turnieje mają charakter otwarty, mogą w nich brać udział wszyscy chętni.

Przypominamy, iż spotkania brydżowe odbywają się w czwartki o godz 18:00 w świetlicy Osiedla Jedwabnik przy ul. Brzozowej 7 (nad sklepem Społem).

« Wróć do listy aktualności