Wiosna w Milanie

data wytworzenia: poniedziałek, 23 kwietnia 2012,
data aktualizacji: poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Zwycięski początek wiosny

W meczu inaugurującym rundę wiosenną 15-04-2012 drużyna MILAN 2002 pokonała UKS Łady 13:1 (w kwartach 3:1, 2:0, 4:0, 4:0). Bardzo udanie rozpoczęli rundę rewanżową chłopcy trenera Andrzeja Malinowskiego. W pierwszym meczu pokonali na własnym boisku drużyną UKS Łady 13:1. Milanowiacy rozpoczęli z dużym impetem i już w drugiej minucie Bartek Chodowski otworzył wynik meczu. Gdy wszystko układało się jak najlepiej dla naszej drużyny w zupełnie niegroźnej sytuacji nasi zawodnicy sami strzelili sobie gola. Nasi zawodnicy potrzebowali paru minut aby otrząsnąć się po tym przykrym zdarzeniu i dopiero w dziesiątej minucie Mati Dąbrowski znów wyprowadził MILAN na prowadzenie. Wynik w tej części meczu ustalił Kacper Straszyński. W drugiej kwarcie bramki strzelali Kuba Namiota i zawodnik z Ład, który skierował piłkę do własnej bramki. Na pochwałę zasługuje postawa Matiego Czarneckiego który swoją nieustepliwością praktycznie zmusił przeciwnika do takiego błędu. Trzecia i czwarta kwarta to zupełna dominacja MILANU. W każdej padło po 4 bramki a niewykorzystanych sytuacji było jeszcze raz tyle. Strzelcami bramek w drugiej połowie byli Kacper Straszyński - 2, Mateusz Czarnecki - 2, Mikołaj Tuszyński - 1, Tomek Borchert - 1 i Bartek Chodowski - 1.

W meczu wystąpili: Grześ Świercz, Sebastian Pielak, Tomek Borchert, Mikołaj Tuszyński, Kacper Straszyński, Krzyś Mikulski, Bartek Chodowski, Mateusz Czarnecki, Mateusz Dąbrowski, Franek Koziołkiewicz, Kacper Ponder, Kuba Namiota, Wojtek Czarnecki i Damian Popielczyk.

Kolejna szczęśliwa trzynastka

21 kwietnia 2012 r. drużyna MILAN 2002 pokonała na wyjeździe Żyrardowiankę 13:1 (w kwartach 2:0, 3:0 2:1, 6:0).
Kolejne wiosenne zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Andrzeja Malinowskiego. W Żyrardowie nasi chłopcy pokonali gospodarzy 13:1. Mimo wysokiego wyniku nasza drużyna tradycyjnie dość wolno wchodziła w mecz a pierwszą groźną sytuację stworzyli piłkarze Żyrardowa. Dopiero w dziesiątej minucie Krzyś Mikulski otworzył wynik meczu. Na dwa do zera podwyższył Franek Koziołkiewicz strzałem głową po rzucie rożnym. W drugiej kwarcie trener Malinowski dokonał korekty ustawienia i nasze ataki stały się groźniejsze. Trzy bramki w tej kwarcie strzelił Kacper Straszyński, dwie pierwsze z asysty Mateusza Dąbrowskiego trzecią z indywidualnej akcji. Trzecia kwarta to dwa do jednego dla MILANU. Chłopcy którzy występowali w tej kwarcie niepotrzebnie wdali się w kopaninę, gra była rwana i po rzucie wolnym Żyrardowianka strzeliła honorowego gola. Strzelcy bramek w tej kwarcie to Krzyś i Mateusz Czarnecki. Ciekawostką tej kwarty jest fakt asysty naszego bramkarza, Grzesia Świercza przy bramce Mateusza. Ostatnia kwarta to już dominacja naszej drużyny i sześć bramek. strzelcy bramek; Kacper - 4 Krzyś i Mateusz Dąbrowski po 1.
Po raz pierwszy w oficjalnym meczu wystąpił Maciek Kasprowicz. Jego debiut wypadł bardzo dobrze.
Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenera.

W meczu grali: Grześ świercz, Sebastian Pielak, Tomek Borchert, Mikołaj Tuszyński, Mateusz Dąbrowski, Krzyś Mikulski, Kacper Straszyński, Mateusz Czarnecki, Franek Koziołkiewicz, Kacper Ponder, Wojtek Czarnecki, Damian Popielczyk i Maciek Kasprowicz.