Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Przedłużony termin składania wniosków!

data wytworzenia: poniedziałek, 11 lipca 2011,
data aktualizacji: poniedziałek, 11 lipca 2011

Uprzejmie informujemy, że organizacje pozarządowe i grupy nieformalne chcące pozyskać dotacje na realizacje projektów w ramach programu Działaj Lokalnie, na terenie powiatu grodziskiego, mają dodatkowy tydzień na złożenie wniosku. Stowarzyszenie Europa i My przedłużyło termin składania dokumentów  do 15 lipca 2011 do godz. 15.00. O zakwalifikowaniu do konkursu decyduje data wpływu wniosku do biura Stowarzyszenia (w Centrum Kultury w Grodzisku Maz.), a nie data stempla pocztowego!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej programu (www.europaimy.org/dzialajlokalnie)i lektury innych dodatkowych dokumentów, które mogą pomóc Państwu w przygotowaniu wniosku. Przypominamy również o możliwości konsultowania pomysłów i przygotowanych projektów przed ich złożeniem. Informacji udzielamy telefonicznie i mailowo. Istnieje także możliwość bezpośredniego spotkania się z nami w najbliższy wtorek, tj. 12 lipca. o godz. 16.00.

« Wróć do listy aktualności