Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - wszystkie

Wyczyść filtr
data wytworzenia: poniedziałek, 20 listopada 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 20 listopada 2017 Bezpłatne szkolenie z zakresu przedsiębiorczości „Przedsiębiorcą być!” to projekt skierowany do osób podejmujących działania związane z założeniem Działalności Gospodarczej. W czasie 3 godzinnego szkolenia dowiedzą się państwo na temat: • Roz... Więcej »
data wytworzenia: poniedziałek, 20 listopada 2017, data aktualizacji: czwartek, 23 listopada 2017 "Sentymentalny spacer po Milanówku" W dniu 25 listopada 2017 roku (sobota) o godz.17.00 w Starym Kinie w Milanówku przy ul. Piłsudskiego 33, odbędzie się wydarzenie kulturalne pt. "SENTYMENTALNY SPACER PO MILANÓWKU". W programie m.in.:... Więcej »
data wytworzenia: poniedziałek, 20 listopada 2017, data aktualizacji: czwartek, 30 listopada 2017 "Dopalacze - droga bez powrotu" - spotkanie dla Rodziców Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na bezpłatne spotkania dla rodziców pt. "Dopalacze - droga bez powrotu". W trakcie spotkań poruszone zostaną zagadnienia związane z problematyką zażywania dopalaczy.... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 17 listopada 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 20 listopada 2017 Ogłoszenie nr 2 o otwartym naborze na partnera Gmina Milanówek ogłasza otwarty nabór na Partnera do wspólnej realizacji Projektu pn. „Rozwój usług opieki zdrowotnej w zakresie chorób kręgosłupa i walki z otyłością wśród milanowskich dzieci”, o któ... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 17 listopada 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 20 listopada 2017 Ogłoszenie nr 1 o otwartym naborze na partnera Gmina Milanówek ogłasza otwarty nabór na Partnera do wspólnej realizacji Projektu pn. „Rozwój usług opieki zdrowotnej w zakresie chorób kręgosłupa i walki z otyłością wśród milanowskich dzieci”, o któ... Więcej »