Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

undacja Instytut Innowacji zaprasza do skorzystania z bezpłatnych kursów e-learningowych


Szanowni Państwo,

Fundacja Instytut Innowacji zaprasza do skorzystania z bezpłatnych kursów e-learningowych, współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia przeznaczone są dla pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych z województwa mazowieckiego, pragnących poszerzyć swoją wiedzę w ramach działań prowadzonych przez te organizacje. Kursy dostępne są do końca bieżącego roku pod adresem http://www.ii.org.pl/info/projekty

Piętnaście kursów dotyczy różnorodnej tematyki:
 1. Sponsoring, tworzenie umowy i oferty sponsorskiej
 2. Tworzenie partnerstwa
 3. Współpraca z partnerami komercyjnymi i administracją publiczną
 4. Wydarzenia specjalne jako źródło pozyskiwania funduszy, aukcje i koncerty charytatywne
 5. PR i promocja NGO, reklama społeczna
 6. Pisanie wniosku
 7. Tworzenie budżetu i harmonogramu projektu
 8. Monitoring i ewaluacja
 9. Zarządzanie projektami
 10. Współpraca międzynarodowa
 11. Księgowość dla NGOs
 12. Prawo pracy
 13. Sprawozdawczość i prawo podatkowe
 14. Prawo zamówień publicznych
 15. Aspekty prawne pozyskiwania funduszy (darowizny, spadki, działalność OPP)
Z kursów może skorzystać każdy kto zaloguje się na stronie jako pracownik lub wolontariusz organizacji pozarządowej. Kursy zakończone są testem sprawdzającym oraz certyfikatem ukończenia.
Wszelkie informacje dostępne są na stronie www.ii.org.pl , pod adresem e-mail: joanna.pasymowska@ii.org.pl lub numerami telefonów: 022 654 64 35 i 0 605 59 22 81.

Uwaga: bardzo ważne, aby w trakcie rejestracji do systemu, pracownicy i wolontariusze w rubryce "status na rynku pracy" zaznaczali - "zatrudniony" i potem "zatrudniony w organizacji pozarządowej" lub "wolontariusz w organizacji pozarządowej" (a nie "osoba niepracująca" bądź "ucząca się" - dotyczy zwłaszcza wolontariuszy). Członkowie stowarzyszeń i towarzystw jeżeli nie są pracownikami, powinni również zaznaczyć opcję "wolontariusz" (brak odpowiedzi "członek stowarzyszenia/towarzystwa").
Zapraszamy do uczestnictwa!
Joanna Pasymowska
Instytut Innowacji
tel.: 022 654 64 35
kom.: 0 605 59 22 81
www.ii.org.pl

Wersja do druku