Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  »  

Pytania do Burmistrza

Prosimy, aby zadawane przez Państwa pytania dotyczyły bieżących kwestii związanych z funkcjonowaniem miasta.

Zadawane w tym trybie pytania nie powinny:

  • dotyczyć kwestii, których wyjaśnienie jest możliwe w innym przewidzianym do tego celu trybie (m.in. w trybie dostępu do informacji publicznej, w trybie skargowym itp.),
  • zawierać treści uznawanych powszechnie za wulgarne lub obraźliwe,
  • zawierać treści reklamowych lub promocyjnych,
  • pełnić roli polemiki prowadzonej w odniesieniu do wcześniej zadawanych pytań.

Odpowiedzi na pytania udzielają z upoważnienia burmistrza kierownicy referatów Urzędu Miasta i jednostek organizacyjnych Gminy. W sprawach najistotniejszych odpowiedzi udziela bezpośrednio burmistrz. Dołożymy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo odpowiedź w możliwie najkrótszym terminie, nie przekraczającym 14 dni.

Ze względu na brak możliwości edycji tekstu, prosimy o nieumieszczanie danych osobowych oraz teleadresowych w zadawanym pytaniu, jeśli nie wyrażają Państwo zgody na ich publikację.


« Wróć do listy kategorii

Pytanie 11-06-2009, Daniel
Dzień Dobry to jeszcze raz ja...Mam małe pytanka dotyczące boiska przy ZSG 1 czy to będzie boisko tartanowe czy ze sztuczną murawą.? Jak podczas finalizacji będzie wyglądać Centrum Sportu i Rekreacji Grudów.? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam...
Odpowiedź 17-06-2009

Szanowny Panie,
Budowa boisk przy ZSG-1 jest na razie inwestycją przyszłościową i nie można jeszcze dzisiaj mówić o szczegółach rozwiązań projektowych. Z uwagi na dużą powierzchnię działki, na której będą one wybudowane, prócz boisk wielofunkcyjnych, będzie również bieżnia i skocznie. Rozpatrzona zostanie również możliwość urządzania naturalnego lodowiska na boiskach, co również będzie miało wpływ na rodzaj ich nawierzchni.
                                       

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

do góry strony
Pytanie 06-06-2009, Daniel
Dzień Dobry...Drogi Pani Burmistrzu nazywam się Daniel i uczęszczam do szkoły nr 1 w Milanówku. Kiedy będzie wybudowane boisko przy naszej szkole.?
Odpowiedź 10-06-2009

Danielu,
Informuję, że budowa boiska przy szkole nr 1 planowana jest w roku 2010.

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

do góry strony
Pytanie 05-06-2009,
W związku z dużą salą w Milanowskim Centrum Kultury nie można byłoby stworzyć sekcji ping ponga? Z tego co się zorientowałam spore byłoby zainteresowanie.
Odpowiedź 09-06-2009

Witam,
Z powodu bardzo napiętego terminarza wykorzystania sali MCK utworzenie sekcji tenisa stołowego jest w najbliższym niemożliwe. Nadmieniam, że dzieci i młodzież mają szansę uprawiania tej dyscypliny sportu w szkołach.

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

do góry strony
Pytanie 05-06-2009,
Witam :::))))Czy wiadomo jakie zajęcia sportowe miasto Milanówek przygotuje na okres wakacji???? pozdrawiam
Odpowiedź 09-06-2009

Witam,
Milanowskie Centrum Kultury w czasie wakacji prowadzic będzie zajęcia sportowo-rekreacyjne na basenie miejskim od poniedziałku do piątku w godzinach 11-14.
Początek zajęć - 28.06.2009.
Dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Milanówka od poniedziałku do piątku w godzinach 12-14 bezpłatne korzystanie z kortów tenisowych.Zapewniamy piłki i rakiety tenisowe.
Ponadto w każdej szkole będą odbywały się w czasie wakacji zajęcia sportowe.
Proszę o kontakt telefoniczny ze szkołami które udzielą niezbędnych informacji. Informacje takie zostaną również zamieszczone na stronie internetowej Miasta.

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

 

 

 

do góry strony
Pytanie 18-05-2009, Mateusz
Witam mam skromne pytanie do pana Burmistrza. Z miłą chęcią chciał bym się spytać czy możemy my jako "skajci" zrobić sobie jakieś przeszkody na milanowskim amfiteatrze? Nie będzie to na terenie boiska tylko na zielonym polu, które jest widoczne i wogulę nie uzywane. Chcieli byśmy wmontować w beton metalową rure na której będzie można robić dużo ewolucji jak i na deskorolce, rolkach czy bmxie, +jakis quoter wylany z betonu gdzie na podjezdzie po boku boiska?. Pozdrawiam czekam na odpowiedz
Odpowiedź 19-05-2009

Szanowny Panie,
Z uwagi na fakt, że jest to teren publiczny, zapewnienie bezpieczeństwa korzystających z niego należy do właściciela. Dlatego też wszystkie urządzenia zamontowane na tym terenie muszą posiadać odpowiednie atesty i dopuszczenia oraz wpisywać się w zatwierdzony plan zagospodarowania działki. Ponieważ obydwa warunki nie są w tym przypadku spełnione, nie mogę wyrazić zgody na montaż rury.

Z poważaniem
Bogdan Korycki
Zastępca Burmistrza Miasta Milanówka

do góry strony
Pytanie 23-04-2009, Daniel
Witamchciałbym się zapytać kiedy będą wyniki zawodów piłkarskich "Mazovia cup" w biuletynie i na stronie internetowej
Odpowiedź 27-04-2009

Szanowny Panie,
informuję, że wyniki zawodów zostały zamieszczone na stronie internetowej w zakładce SPORT 23 kwietnia br. Biuletyn Miasta Milanówka, w którym również zamieścimy tą informację, ukaże się w drugiej połowie maja.

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

do góry strony
Pytanie 19-04-2009, Paweł
Witam panie burmistrzu. Mam delikatne pytanie. Czy jest jakiś plan o dodatkowym skate parku w naszym kochanym Milanówku? W naszym pięknym mieście rozwija się dużo sportów ekstremalnych np: bmx, mbt, rolki, deskorolka. Chciał bym o tym napisac, gdyż niestety nie mamy gdzie jezdzic i niszczymy przez to tylko miasto. Z poważaniem Paweł.
Odpowiedź 22-04-2009

Szanowny Panie,
Jako mieszkaniec Milanówka zapewne Pan wie, że na stadionie sportowym przy ulicy Turczynek znajduję się plac i urządzenie do jazdy na rolkach, wrotkach i rowerach. Innych placów przeznaczony na ten cel nie ma i jak na razie, nie ma planów ich budowy. 

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

do góry strony
Pytanie 23-02-2009, jan
Czy pan Filipiak Wł. dalej udziela prywatnych lekcji tenisa w swoich godzinach pracu.
Odpowiedź 25-02-2009

Szanowny Panie,
Pragnę Pana uspokoić, że prywatne lekcje udzielane przez Pana Włodzimierza Filipiaka nie odbywają się kosztem wypełniania przez niego obowiązków wynikających z umowy o pracę w Milanowskim Centrum Kultury. Pani Anna Osiadacz, pełniąca obowiązki Dyrektora MCK, wyraziła gotowość udzielenia Panu odpowiedzi na pytania dotyczące tego tematu. W tym celu zaprasza do Teatru Letniego, ul. Kościelna 3.

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

do góry strony
Pytanie 12-12-2008, Grzegorz
Witam,Mam pytanie, czy w milanówku działa jakiś klub lub sekcja młodzieżowa siatkówki???Proszę o odpowiedź.PozdrawiamGrzegorz
Odpowiedź 16-12-2008

Grzegorzu,
uprzejmie informuję, że w chwili obecnej w Milanówku działają dwie sekcje siatkówki dla dzieci w których uczestniczą dziewczęta i chłopcy klas III-V szkół podstawowych. Zajęcia te odbywają się w Miejskiej Hali Sportowej nr 2 przy ul. Królewskiej 69.

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

do góry strony
Pytanie 15-11-2008, Ewelina
Szanowny Panie!Czy przewiduje Pan kiedykolwiek powstanie sztucznego lodowiska w naszym mieście? Czy jest to mozliwe? Najbliższe znajduje sie w Warszawie pod PKiN. Ciezko z dzieckiem jechac pociagiem na 30 min ślizgawkę kiedy możnaby spokojnie zagospodarować boisko jakiejś szkoły lub wyznaczyć teren. Zdaję sobie sprawe ze koszt utrzymania takiego obiektu np przez zime czy przez caly rok bylby wysoki, ale od czego sa opłaty i dotacje z EU. Wiadome jest że juz nie raz nasi mieszkańcy wygrywali zawody lyzwiarskie wiec wartoby kontynuowac te juz jakby maszą "tradycje". Kiedyś boisko SP2 bylo takim miejscem, sama sie tam slizgalam jakos dziecko. Teraz niestety od roku czy dluzej nie ma tam lodowiska a naprawde szokda. Czy bylaby jakas szansa na zamontowanie lodowiska chociaz na okres zimy? Pozdrawiam,Ewelina
Odpowiedź 19-11-2008

Szanowna Pani,
Do tej pory lodowiska w Milanówku były naturalne i tylko ciepłe zimy przerwały tę tradycję. Z uwagi na wysokie koszty budowa sztucznego lodowiska w najbliższym czasie nie jest brana pod uwagę.

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

do góry strony


Wersja do druku