Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Witold Rytwiński

Od 18 lat mieszka w Milanówku, jest studentem V roku Prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (na końcowym etapie pracy magisterskiej)oraz Przewodniczącym Milanowskiej Spółki Wodnej (melioracyjnej) od listopada 2011 roku. Dodatkowo pełni funkcję Sekretarza czasopisma „Moje Miasto Milanówek”, jest członkiem Stowarzyszenia Milanówek Dziś i Jutro oraz Towarzystwa Miłośników Milanówka. Od 3 lat bardzo aktywnie angażuje się w sprawy społeczne, samorządowe i kulturalne Miasta.

 

Zależy mu na komforcie życia każdego Mieszkańca, w tym stworzeniu miejsca wypoczynku i rekreacji na osiedlu TBS, adaptacji terenu Łęgi Na Skraju, efektywniejszego wykorzystania terenu wokół basenu i urządzenia w sąsiedztwie Orlika miejsca do ćwiczeń dla młodzieży, placu zabaw dla dzieci oraz zabezpieczenia od strony ulicy - górki saneczkowej.

Pan Witold chce zadbać również o politykę społeczną i prorodzinną, m.in. poprawę bytu rodzin, szczególnie tych wielodzietnych oraz spraw związanych z bezpłatnymi szczepieniami, badaniami profilaktycznymi i zwiększeniem środków na rehabilitację.

Jako Radny, będę służył ludziom realną pomocą, poprzez rozwiązywanie ich istotnych problemów i zrobię wszystko, by godnie i skutecznie reprezentować ich w Radzie Miasta. Mam wiele pomysłów, do których zamierzam przekonać Radnych i Burmistrza. Moja dotychczasowa działalność przekonała mnie, że mając wizję, upór i chęć do pracy, można osiągnąć wszystko.

W VI kadencji:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Praworządności, Bezpieczeństwa publicznego, Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska
  • Członek Komisji Kultury

Wersja do druku