Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  Samorząd»  Rada Miasta»  Skład Rady Miasta VII Kadencji

Radna Miasta Milanówka VII kadencji - Elżbieta Kubek

Jestem Milanowianką od urodzenia, tu ukończyłam Szkołę Podstawową Nr 2 i Liceum Ogólnokształcące na ul. Piasta. Rodzina moja mieszka w Milanówku od 1934 roku. Jestem córką żołnierza Armii Krajowej Ośrodek Mielizna ,,Milanówek” – Honorowego Obywatela Miasta Milanówek (2010). Z domu rodzinnego wyniosłam zamiłowanie do działalności społecznej i miłość do naszej ,,małej  Ojczyzny” - Milanówka.

Z zawodu jestem geografem, a z zamiłowania dokumentalista dziejów Milanówka. Ukończyłam studia podyplomowe w Szkole Głównej Planowania i Statystyki (Wydział Ekonomiczno – Społeczny). W długoletniej swojej pracy zawodowej związana byłam z: administracją, nauką, kulturą i mediami. Jako dokumentalista pracowałam 10 lat w redakcji ,,Rzeczpospolitej”, Centrum Historii Polskiej Radiofonii, Archiwum i Bibliotece Polskiego Radia SA. Ostatnio w Archiwum Państwowym w Warszawie (Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku). Jestem współautorką książek o Milanówku ("Cmentarz w Milanówku. Przewodnik biograficzny", ,,Milanowianki” i "Niepokorni 1976 – 1989.Mieszkańcy Powiatu Grodziskiego na Rzecz Wolności").

Dokumentowanie dziejów Milanówka, losów jego mieszkańców jest dla mnie ulubionym zajęciem, wydaje mnie się, że jest to jedno z ważniejszych  działań  dla mnie  jako mieszkanki Milanówka. Ważne jest  również dla mnie  w pracy jako radna  dbanie i pamiętanie o sprawach współczesnego Milanówka, o potrzebach mieszkańców, jak i o problemach okręgu w którym mieszkam i z którego kandydowałam.

kontakt:

e-mail: ekubek@gazeta.pl

tel. 603-972-108

VII kadencja:

  • członek Komisji Praworządności Bezpieczeństwa Publicznego, Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska
  • członek Komisji Edukacji
  • członek Komisji Kultury
  • członek Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu

Wersja do druku