Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  Samorząd»  Rada Miasta»  Skład Rady Miasta VII Kadencji

Radny Miasta Milanówka VII kadencji - Henryk Dąbek


Jestem mieszkańcem Milanówka, mieszkam na dawnym osiedlu MIFAMu przy ul. Inżynierskiej 13/15, które obecnie jest Wspólnotą Mieszkaniową. Przez 25 lat byłem zatrudniony w nie istniejącym już MIFAMie, na różnych stanowiskach, miedzy innymi jako nauczyciel praktycznej nauki zawodu. Tam też dałem się poznać jako aktywny działacz w społecznej inspekcji pracy, a głównie w Związkach Zawodowych, gdzie pełniłem też funkcję v-ce Przewodniczącego.

Obecnie prowadzę  działalność gospodarczą jedno osobowo świadcząc usługi w zakresie geodezji, prac remontowych oraz w dziedzinie administrowania obiektów przemysłowych i mieszkaniowych. Na osiedlu, na którym mieszkam, obecnie jestem członkiem Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej, a w przeszłości byłem jego kierownikiem. To, jak teraz to wygląda osiedle, jest w dużej części też i moim udziałem.

Od 1982 roku wielokrotnie byłem członkiem i vice prezesem zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych „MALWA” na Turczynku. A na początku 2014 roku byłem jednym ze sprawców skutecznego przekształcenia tego ogrodu w Stowarzyszenie Ogrodów Działkowych, jako drugi ogród w kraju.

Od wielu lat jestem Honorowym Dawcą Krwi. Oddałem ponad 44 litry krwi, nadano mi z tego tytułu miano  Zasłużony Dawca Krwi oraz odznaczono Złotym Krzyżem Zasługi. Mam dwie córki i obie są absolwentkami czołowych warszawskich uczelni – Uniwersytetu Warszawskiego (na kierunku informacja naukowa) oraz Szkoła Główna Handlowa ( na kierunku marketing) i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (na kierunku ochrona środowiska).


Wersja do druku