Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Spotkania z Mieszkańcami - podsumowanie

data wytworzenia: piątek, 27 listopada 2015,
data aktualizacji: piątek, 27 listopada 2015

W listopadzie br. odbył się cykl 5 spotkań Burmistrza Miasta Milanówka z Mieszkańcami. Na spotkaniach oprócz Burmistrza Miasta obecni byli Zastępca Burmistrza Łukasz Stępień, Sekretarz Miasta Maciej Jastrzębski, a także Komendant Straży Miejskiej Bohdan Okniński.

Przedstawiano również prezentację, na której omówiono realizacje 2015 roku oraz plany na kolejne lata. Najwięcej czasu zajęły jednak rozmowy o sprawach z jakimi przyszli Mieszkańcy. Większość z nich dotyczyła remontów dróg, ale dużo emocji pojawiło się także w kwestii obligacji oraz plotek o przyjęciu przez Miasto uchodźców.

Aby sprawniej przebiegały kolejne tego typu spotkania uczestnicy wzięli udział w anonimowej ankiecie. W tej ankiecie mogą wziąć udział także Ci, którzy nie mieli okazji brać udziału w spotkaniach, ale mogą również przekazać nam swoje uwagi i sugestie uzupełniając ankietę dostępną tutaj.

Plik do pobrania:« Wróć do listy aktualności