Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - edukacja

Wyczyść filtr
data wytworzenia: środa, 8 kwietnia 2015, data aktualizacji: środa, 8 kwietnia 2015 "Tydzień Zawodowca" w Bemie Uczniowie z Technikum Ekonomicznego, Technikum Informatycznego i Technikum Obsługi Turystycznej w Zespole Szkół nr 2 im. Józefa Bema w Milanówku doskonalili swoje umiejętności w zakresie korzystania z... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 27 marca 2015, data aktualizacji: piątek, 27 marca 2015 ACADEMICA dostępna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Milanówku Informujemy, że od 23 marca br. można korzystać z cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej książek i czasopism naukowych zgromadzonych w Bibliotece Narodowej (ACADEMICA). Usługa jest bezpłatna i dos... Więcej »
data wytworzenia: wtorek, 17 marca 2015, data aktualizacji: wtorek, 17 marca 2015 Dzik jest dziki... Rozrost miast spowodował, że dzikie zwierzęta nie tylko tracą swoje tereny, ale także szukają źródeł łatwo dostępnego pokarmu. Z tego powodu zaczynają opuszczać lasy i dość często przenoszą się na ter... Więcej »
data wytworzenia: środa, 11 marca 2015, data aktualizacji: środa, 11 marca 2015 Posiedzenie Komisji Edukacji Rady Miasta Milanówka - 18 marca Informujemy o zwołaniu posiedzenia, które odbędzie się w dniu 18 marca 2015 r. (środa) o godz. 16.00, w budynku „B” Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45. Proponowany porządek obrad: Przy... Więcej »
data wytworzenia: wtorek, 10 marca 2015, data aktualizacji: wtorek, 10 marca 2015 Profilaktyczny program edukacyjno-muzyczny "NIEĆPA" Jak co roku, młodzież z milanowskich szkół gimnazjalnych, wraz z Milanowską Grupą PaT i Klubem Rodzin Abstynenckich „Quo Vadis”, uczestniczyła 5 marca br. w profilaktycznym programie edukacyjno-muzycz... Więcej »