Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Porozumienie U3W Brwinowa, Milanówka i Podkowy Leśnej


W dniu 1 października 2011 r. w Milanówku podczas Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego MU3W zostało podpisane (zobacz zdjęcia) Porozumienie o współpracy pomiędzy:

  • Brwinowskim Uniwersytetem Każdego Wieku działającym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Brwinowie, reprezentowanym przez p.o. dyrektora Annę Sobczak.
  • Milanowskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku MU3W - stowarzyszeniem o statusie organizacji pożytku publicznego z siedzibą w Milanówku przy ul. Spacerowej 4, wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego z numerem 0000 267 444 w Warszawie, reprezentowanym przez prezes Marię Dominikę Inkielman,
  • Uniwersytetem Otwarty POKOLENIA przy Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej, ul. Lilpopa 18, 05-807 Podkowa Leśna, reprezentowany przez dyrektora Alinę Witkowską

Porozumienie to wpisuje sie w formułe i cele podpisanego w roku 2010 porozumienia "Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów" - Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna.


Wersja do druku