Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Przyłącza sanitarne do budynków

W 2012 roku, podobnie jak w latach ubiegłych, właściciele posesji do których wykonany został odcinek przykanalika w pasie drogowym, w ramach inwestycji rozbudowy kanalizacji sanitarnej w Milanówku,  będą mogli skorzystać z programu grupowego przyłączania nieruchomości do miejskiego systemu kanalizacji zbiorczej.

Pod koniec roku 2011 mieszkańcy ulic: Akacjowej, Chrzanowskiej, Cichej, Inżynierskiej, Jasnej, Próżnej, Sosnowej, Kazimierzowskiej i Nadarzyńskiej otrzymali pisma z informacją w tej sprawie.

Obecnie opracowywane są projekty przykanalików do budynków, których właściciele podpisali z Gminą Milanówek stosowne umowy. Prace budowlane rozpoczęte zostaną w I połowie bieżącego roku. Wszyscy zainteresowani, którzy do tej pory nie podpisali umowy mają możliwość przystąpienia do programu. Wszelkie informacje uzyskać można w referacie Technicznej Obsługi Miasta.

Andrzej Kowalski
Techniczna Obsługa Miasta


Wersja do druku