Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Usuwanie azbestu w 2017 r.

data wytworzenia: czwartek, 12 stycznia 2017,
data aktualizacji: czwartek, 12 stycznia 2017

W związku z planowanym terminem ogłoszenia przez Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie naboru wniosków w ramach programu pn. Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu na terenie województwa mazowieckiego, Urząd Miasta Milanówka zgodnie z przyjętym w dniu 27 marca 2014 r. Programem usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Milanówka zaprasza mieszkańców do złożenia zgłoszeń posiadanych ilości wyrobów zawierających azbest, celem sfinansowania ich zdjęcia, zbiórki, transportu i unieszkodliwienia w 2017 roku.

Wyżej opisany zakres prac zostanie sfinansowany w 100%. Należy podkreślić, że dofinansowanie dotyczy jedynie osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej i nie może być przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych lub elewacji. W przypadku nie otrzymania dofinansowania przedsięwzięcie nie będzie realizowane.

W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej, którą można pobrać poniżej lub w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią, ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek. Zgłoszenia należy dokonać w terminie do 16 stycznia 2017 r. Wypełnioną kartę można przesłać na adres e-mail srodowisko@milanowek.pl, pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta, ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek. W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą liczy się data wpływu do Urzędu.

Szczegółowe informacje dotyczące składania zgłoszeń mogą uzyskać Państwo w Urzędzie Miasta Milanówka, w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią, ul. Spacerowa  4, tel. 22 758 30 61 wew. 221, 202.

Plik do pobrania:

« Wróć do listy aktualności