Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - miejskie

Wyczyść filtr
data wytworzenia: wtorek, 13 września 2011, data aktualizacji: wtorek, 13 września 2011 Milanowski Klub Mam Milanowski Klub Mam zaprasza rodziców, przyszłych rodziców i opiekunów z pociechami. Spotykamy się w każdą sobotę w godzinach 15 - 17 w budynku Przedszkola nr. 1 w Milanówku przy ul. Fiderkiewicza. S... Więcej »
data wytworzenia: niedziela, 11 września 2011, data aktualizacji: niedziela, 11 września 2011 LET'S GET INVOLVED LET'S GET INVOLVED! Dostaliśmy dofinansowanie do projektu wymiany młodzieżowej z włoskim Pianoro Co to za program? "Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej, który pozwala uzyskać dofinan... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 9 września 2011, data aktualizacji: piątek, 9 września 2011 Zerwijmy Łańcuchy W niedzielę 18.09.2011 roku po raz drugi w Milanówku i po raz piaty w Polsce, będzie miał miejsce happening „Zerwijmy Łańcuchy” hasłem przewodnim w tym roku jest „Przywiąż psa do siebie nie do budy!... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 9 września 2011, data aktualizacji: piątek, 9 września 2011 Masz głos masz wybór Warszawa, 8 września 2011 - Rusza VII edycja akcji Masz Głos, Masz Wybór, organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów. Organizacje pozarządowe, grupy nieformalne,... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 9 września 2011, data aktualizacji: piątek, 9 września 2011 Bezpłaty kurs FCE Szkoła języków obcych "KASPA" zaprasza na kurs przygotowujący do egzaminu FCE W ramach projektu: materiały dydaktyczne konsultacje indywidualne w trakcie kursu poczęstunek podczas zajęć kurs ko... Więcej »