Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  Mieszkańcy»  Środowisko»  Dotacje na zmianę systemu ogrzewania

Nabór wniosków na wymianę systemu ogrzewania na proekologiczne

Informujemy, że od 16 do 31 sierpnia 2017 r. rozpoczyna się nabór wniosków na wymianę systemu ogrzewania na proekologiczne. Gmina dofinansowuje zakup nowego kotła grzewczego (gazowego lub elektrycznego) w wysokości do 75% poniesionych kosztów, ale nie więcej niż 5 000,00 zł.

Zgodnie z zasadami udzielania dotacji celowej, w pierwszej kolejności będą rozpatrywane wnioski dotyczące wymiany pieca węglowego na gazowy lub elektryczny.

Montowany piec musi być fabrycznie nowy i posiadać gwarancję. Stary piec należy zlikwidować na stałe, w taki sposób, aby korzystanie z niego było niemożliwe. Należy również pamiętać, aby nie rozpoczynać wymiany kotła przed podpisaniem umowy z Gminą.

Dodatkowe informację na temat dofinansowania można uzyskać w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią Urzędu Miasta Milanówka, pod numerami tel. 22 758 30 61 wew. 202, 204 i 214.

Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami udzielania dotacji celowej na wymianę ogrzewania na proekologiczne:

Pliki do pobrania:


Wersja do druku