Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - sport

Wyczyść filtr
data wytworzenia: poniedziałek, 26 czerwca 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 26 czerwca 2017 Wyniki Maratonu Miast Ogrodów w Lesie Młochowskim W minioną niedzielę, 25 czerwca 2017 r., odbył się już piąty bieg w ramach cyklu pucharowego – Maraton Miast Ogrodów. Tym razem zawodnicy biegali w Lesie Młochowskim. Pomimo inwazji komarów miłośnicy ... Więcej »
data wytworzenia: poniedziałek, 19 czerwca 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017 Sukces Milanowskiego Klubu MATRIKS Z satysfakcją informujemy, że Milanowski Klub Scrabble MATRIKS zdobył drugie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w dniach 15-18 czerwca 2017 r. w Ostródzie. Drużyna w składzie... Więcej »
data wytworzenia: środa, 14 czerwca 2017, data aktualizacji: środa, 14 czerwca 2017 Strzały i pościg w Szkole Podstawowej nr 2 Strzały, pościg i reanimacja w sobotnie południe na ul. Literackiej? Prawda, że brzmi jak fragment kryminału lub żywa sensacja? Bo też i sensacyjnie udał się nasz II Letni Biathlon Milanowski, który... Więcej »
data wytworzenia: czwartek, 8 czerwca 2017, data aktualizacji: czwartek, 8 czerwca 2017 Zakończenie II edycji kursu samoobrony dla kobiet W maju 2017 r. Mieszkanki Milanówka mogły wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z samoobrony, w ramach II edycji programu Straży Miejskiej pn. „Nie bądź bezbronna - obroń się sama”. Zajęcia odbywały s... Więcej »
data wytworzenia: wtorek, 6 czerwca 2017, data aktualizacji: wtorek, 6 czerwca 2017 Relacja z V Biegu STO-nogi oraz Mili Milanowskiej Amatorów rekreacji na świeżym powietrzu mijamy na ulicach Milanówka na co dzień. Ale raz w roku mamy prawdziwe święto miłośników biegania! Zapraszamy do przeczytania relacji z V Biegu STO-nogi oraz ... Więcej »