Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - kultura

Wyczyść filtr
data wytworzenia: środa, 18 października 2017, data aktualizacji: środa, 18 października 2017 Pierwszy plener zielarski Zapraszamy na pierwszy plener zielarski w Milanówku! Termin: 21 października 2017 (sobota), godz. 11.00  Miejsce zbiórki: ul. Okrzei 1, Milanówek (koło bramy do Archiwum Państwowego)  WSTĘP WOLNY ... Więcej »
data wytworzenia: wtorek, 17 października 2017, data aktualizacji: wtorek, 17 października 2017 Jesień biegowa w Milanówku W minioną niedzielę odbył się VII bieg w ramach Maratonu Miast Ogrodów. Piękna pogoda sprzyjała rywalizacji sportowej. Zawody obyły się w Dziennym Ośrodku Wsparcia dla Osób Starszych w Milanówku. Uroc... Więcej »
data wytworzenia: poniedziałek, 16 października 2017, data aktualizacji: środa, 18 października 2017 Wiesław Kępiński na Stawisku Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku serdecznie zaprasza na wieczór: Wiesław Kępiński na Stawisku - w 70 rocznicę przybycia do domu Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów.   Wydarzenie będ... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 13 października 2017, data aktualizacji: piątek, 13 października 2017 Wymiana orkiestr dętych z Milanówka i Welzheim Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach wizyty polskiej delegacji w Welzheim udało się omówić plan dotyczący wymiany muzycznej członków orkiestr dętych z Milanówka i Welzheim. Podczas wi... Więcej »
data wytworzenia: środa, 11 października 2017, data aktualizacji: środa, 11 października 2017 Milanowscy artyści na corocznej wystawie "Sztuka i Rzemiosło" w Welzheim 7 października br. w Welzheim, naszym niemieckim Mieście Partnerskim, odbyła się coroczna wystawa „Sztuka i Rzemiosło”. Na Wystawę zostali zaproszeni także milanowscy artyści. Swoją twórczość zaprezen... Więcej »