Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Laureaci IX edycji Milanowskiego Liścia Dębu

data wytworzenia: środa, 29 czerwca 2011,
data aktualizacji: środa, 29 czerwca 2011

18 czerwca 2011 r. podczas uroczystej Sesji Rady Miasta, burmistrz Jerzy Wysocki, zgodnie z decyzją Kapituły wręczył statuetki Milanowskiego Liścia Dębu kolejnym laureatom.

Wyróżnienia otrzymali:

 • Zespół Szkół Gminnych nr 1 im. Ks. Piotra Skargi
  za ponad 100-letni wkład w twórczą edukację, wychowanie dzieci i młodzieży w duchu poszanowania tradycji i pielęgnowania historii Milanówka.
 • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej
  za 75-letni wkład w edukację, wychowanie dzieci i młodzieży w duchu patriotyzmu, poszanowania tradycji i pielęgnowania historii Milanówka.
 • Zespół Szkół Gminnych nr 3 im. Fryderyka Chopina
  za ponad 75-letni wkład w edukację, wychowanie pokoleń dzieci i młodzieży w duchu krzewienia kultury fizycznej, poszanowania tradycji i pielęgnowania historii Milanówka.
 • Ochotnicza Straż Pożarna
  za 100-letni wkład w aktywną działalność na rzecz bezpieczeństwa Milanówka i jego Mieszkańców oraz wychowanie pokoleń młodzieży w duchu poszanowania tradycji.
 • Ochotnicza Straż Pożarna MIFAM Milanówek
  za 50-letni wkład w działalność na rzecz bezpieczeństwa Milanówka i jego Mieszkańców.
 • Klub Sportowy MILAN
  za 25 lat działalności na rzecz popularyzacji piłki nożnej oraz kształtowanie ducha sportowego wśród dzieci i młodzieży.

Więcej informacji nt. Laureatów Milanowskiego Liścia Dębu

« Wróć do listy aktualności