Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Dzień Sportu w Milanówku - Wysokie Loty 2015

data wytworzenia: środa, 19 sierpnia 2015,
data aktualizacji: środa, 19 sierpnia 2015

30 sierpnia br. (niedziela) na Stadionie Miejskim w Milanówku przy ul. Turczynek 8 odbędzie się DZIEŃ SPORTU pod hasłem „Wysokie Loty 2015”. Dział Sportu Milanowskiego Centrum Kultury przygotował szereg podniebnych atrakcji!

Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli m.in. kibicować zawodnikom biorącym udział w Mistrzostwach Polski w Dirt Jumping MTBMX, w turnieju piłki nożnej a także podziwiać „walki powietrzne”. Przez cały dzień będzie też można wziąć udział w pokazach i prezentacjach klubów sportowych, tanecznych czy fitness, a także zapoznać się z szeroką ofertą sportową w Milanówku i okolicach w nadchodzącym roku szkolnym.

Milanówek po raz pierwszy będzie żegnać wakacje na sportowo. Celem organizowania takiej formy imprezy jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Serdecznie zapraszamy do aktywnego wzięcia udziału w Dniu Sportu.

Zobacz również:

« Wróć do listy aktualności