Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Konkurs na nazwę Nowego Parku

data wytworzenia: środa, 9 grudnia 2015,
data aktualizacji: środa, 10 lutego 2016

6 grudnia br. został oficjalnie otwarty Nowy Park zwany wcześniej Amfiteatrem lub potocznie Dołkiem. Dziś na tym terenie powstał park - miejsce wypoczynku i zabawy. Burmistrz Miasta przywitała licznie przybyłych mieszkańców i wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Małgorzatą Trębińską oraz z milanowskimi dziećmi przecięła wstęgę, oficjalnie otwierając park.

Ponieważ otwarcie odbyło się w Mikołajki, nie zabrakło Mikołaja, który rozdawał prezenty i słodycze. Na otwarcie przyjechała także na rowerach banda Mikołajów z Sekcji Turystyki Rowerowej. Najmłodsi największą frajdę mieli w piaskowym forcie, gdzie mogli przechodzić przez labirynt, bawić się koparką, zjeżdżać ze zjeżdżalni i korzystać z wielu dodatkowych atrakcji.

Dla starszych mieszkańców powstał sprzęt do street-workoutu, czyli system drążków do ćwiczeń, siłownia plenerowa oraz sprzęt do wspinania się i bujania. Dla rodzin są także stoliki piknikowe, wśród których są stoliki do gry w szachy oraz stoły ping-pongowe. W całym parku wzdłuż alejki są liczne ławeczki.

Burmistrz poinformowała także o konkursie na nową nazwę dla tego terenu. Zachęcamy wszystkich do przesyłania nam swoich propozycji - najlepsze zostaną Państwu przedstawione do ostatecznego wyboru, aby na wiosnę nowy park otrzymał oficjalną nową nazwę.

Wszystkie aktualne informacje dotyczące konkursu na nazwę znajdują się poniżej:

Zobacz również:

« Wróć do listy aktualności