Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Spotkanie młodzieży z Burmistrzem Milanówka

data wytworzenia: poniedziałek, 16 maja 2016,
data aktualizacji: poniedziałek, 16 maja 2016

14 maja 2016 r. (sobota) w samo południe Burmistrz Miasta Milanówka Wiesława Kwiatkowska spotkała się na Zielonym Dołku z milanowska młodzieżą.

Mimo niesprzyjającej aury za oknem spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Młodzież była bardzo aktywna i zadawała Burmistrzowi bardzo śmiałe pytania. Na spotkaniu obecni byli także zastępca dyrektora Milanowskiego Centrum Kultury Elżbieta Abramczuk-Kalinowska oraz Sekretarz Miasta Maciej Jastrzębski.

Młodzi uczestnicy spotkania opowiadali o swoich potrzebach w sprawach kulturalno-rozrywkowych, jak i o możliwościach rozwoju ich pasji.

Padło wiele fajnych pomysłów, które uatrakcyjniłyby ofertę miasta dla młodzieży. Wyszła również inicjatywa przystąpienia do Młodzieżowej Rady Miasta. Na prośbę milanowskiej młodzieży Burmistrz Miasta zadeklarowała także organizowanie tego typu spotkaniach częściej, aby w ten sposób rozwijała się wzajemna współpraca.

« Wróć do listy aktualności