Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Słowa i słówka dla Milanówka - konkurs literacki

data wytworzenia: wtorek, 31 maja 2016,
data aktualizacji: wtorek, 7 czerwca 2016

Miejska Biblioteka Publiczna i Przedszkole nr 1 w Milanówku zapraszają do udziału w konkursie Słowa i słówka dla Milanówka. Celem konkursu jest napisanie utworu literackiego (np. wiersza, opowiadania, odezwy) i zaprezentowanie go podczas XI Festiwalu Otwarte Ogrody 2016.

Treść utworu dowolna - prezentująca piękno miasta Milanówka. Ograniczeniem jest czas wystąpienia - 3 min. Do konkursu zapraszamy wszystkich mieszkańców Milanówka. Wyjątkowym walorem konkursu jest możliwość udziału duetu międzypokoleniowego. Aktualny termin nadsyłania prac - do 9 czerwca 2016 r. Prace prosimy przesyłać na adres konkurs@biblioteka-milanowek.pl. Prezentacja utworu 12 czerwca w Ogrodzie Przedszkola.

Laureaci wyłonieni przez Jury otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów i pamiątkowe dyplomy. Wręczenie nagród odbędzie się w dniu prezentacji, po przesłuchaniu wszystkich uczestników. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji:

« Wróć do listy aktualności