Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Pierwsze podłączenia do sieci światłowodowej w Milanówku

data wytworzenia: środa, 12 lipca 2017,
data aktualizacji: środa, 12 lipca 2017

Prace związane z budową sieci światłowodowej w milanowskich ulicach prowadzone są już od kilku miesięcy. Do czerwca 2017 r. zostały podłączone 42 budynki wielo- i jednorodzinne.

Porozumienie Gminy Milanówek z firmą Orange Polska S.A. w sprawie budowy sieci światłowodowej w naszym mieście zostało podpisane w sierpniu ubiegłego roku. Do sieci światłowodowej podłączone są już gopospodarstwa domowe m.in. przy ul. Piłsudskiego, Na Skraju, Piotra Skargi, Okólnej, Wojska Polskiego, Krzywej, Królewskiej, Inżynierskiej, Bliskiej i Grudowskiej. W lipcu przyłączone zostaną kolejne nieruchomości przy ul. Królewskiej.

Kolejne przyłączenia zaplanowane są jeszcze w tym roku, a dalsze działania planowane są na przyszły rok. Gmina podjęła także działania mające na celu przyłączenie placówek oświatowych znajdujących się na terenie Milanówka. Mieszkańcy Milanówka wciąż mogą składać deklaracje przyłączenia swojej nieruchomości do nowoczesnej sieci światłowodowej.

Zobacz również:

Przyłącz się do sieci światłowodowej w Milanówku

« Wróć do listy aktualności