Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - edukacja

Wyczyść filtr
data wytworzenia: wtorek, 11 sierpnia 2015, data aktualizacji: poniedziałek, 21 września 2015 80 lat milanowskiej "Dwójki" Z okazji 80-lecia działalności Szkoła Podstawowa nr 2 w Milanówku od września 2015 r. do czerwca 2016 r. będzie zapraszać absolwentów, byłych pracowników oraz mieszkańców Miasta na cykl wydarzeń i zac... Więcej »
data wytworzenia: wtorek, 4 sierpnia 2015, data aktualizacji: piątek, 7 sierpnia 2015 Stypendia szkolne od września w Ośrodku Pomocy Społecznej Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Milanówek uprzejmie zawiadamiamy, że od początku września zmienia się ... Więcej »
data wytworzenia: poniedziałek, 3 sierpnia 2015, data aktualizacji: poniedziałek, 3 sierpnia 2015 ECDL START dla mazowieckich kadr - bezpłatne szkolenia z obsługi komputera "ECDL START dla mazowieckich kadr" - to  bezpłatne szkolenia z obsługi komputera (podstawy pracy z komputerem, podstawy pracy w sieci, przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne) finansowane ze środk... Więcej »
data wytworzenia: środa, 29 lipca 2015, data aktualizacji: środa, 29 lipca 2015 Zuchowe wakacje w Mąchocicach-Scholasterii Jak co roku, zuchy z hufca Milanówek wyjechały na kolonię. Na miejsce naszej przygody wybraliśmy malownicze okolice Świętokrzyskiego Parku Narodowego – tereny związane z postacią Stefana Żeromskiego... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 17 lipca 2015, data aktualizacji: czwartek, 10 września 2015 Pomoc finansowa udzielana na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2015 r. - "Wyprawka szkolna" W roku szkolnym 2015/2016 pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, a w przyp... Więcej »