Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  »  

Pytania do Burmistrza

Prosimy, aby zadawane przez Państwa pytania dotyczyły bieżących kwestii związanych z funkcjonowaniem miasta.

Zadawane w tym trybie pytania nie powinny:

  • dotyczyć kwestii, których wyjaśnienie jest możliwe w innym przewidzianym do tego celu trybie (m.in. w trybie dostępu do informacji publicznej, w trybie skargowym itp.),
  • zawierać treści uznawanych powszechnie za wulgarne lub obraźliwe,
  • zawierać treści reklamowych lub promocyjnych,
  • pełnić roli polemiki prowadzonej w odniesieniu do wcześniej zadawanych pytań.

Odpowiedzi na pytania udzielają z upoważnienia burmistrza kierownicy referatów Urzędu Miasta i jednostek organizacyjnych Gminy. W sprawach najistotniejszych odpowiedzi udziela bezpośrednio burmistrz. Dołożymy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo odpowiedź w możliwie najkrótszym terminie, nie przekraczającym 14 dni.

Ze względu na brak możliwości edycji tekstu, prosimy o nieumieszczanie danych osobowych oraz teleadresowych w zadawanym pytaniu, jeśli nie wyrażają Państwo zgody na ich publikację.


« Wróć do listy kategorii

Pytanie 20-02-2007, Aneta
Dzień dobry panie burmistrzu jest takie pytanie bo miał pan zamieścić na stronie milanówka link radia internetowego!!!!!!!, i to już bardzo dawno!! Pytanie więc moje dla czego jeszcze nie ma linku strony radia na stronie milanówka?????????
Odpowiedź 26-02-2007

Pani Aneto,
Uprzejmie informuję, że tak jak Pani również wyrażam poparcie i zainteresowanie pomysłem internetowego radia, jeżeli tylko powstanie,  to link do niego zostanie umieszczony w zakładce Życie w Mieście - „lokalne media”.

Z poważaniem
Jerzy Wysocki
Burmistrz Miasta Milanówka

do góry strony
Pytanie 06-02-2007, Piotr
Szanowny Panie burmistrzu,rad jestem z pomysłu nabycia przez miasto domu rodu Szczepkowskich i cieszę się tym bardziej, że tak otwarcie podchodzi Pan jako przedstawiciel tego miasta do sprawy pomysłów na wykorzystanie potencjalnych możliwości tego obiektu. Mam jednak pewne sugestie dotyczące nagłośnienia sprawy celem zdobycia jak największej ilości koncepcji za sprawą szkół. Szkołę co prawda ukończyłem już parę lat temu ale nadal czuję się młody i boleję nad faktem, że życie kulturalne (programowe) kierowane jest raczej skrajnie albo do publiczności już nie pierwszego wieku albo do tej najmłodszej. Czy nie warto przypadkiem zapytać w lokalnych szkołach czego tej Naszej młodzieży w tym mieście brakuje (z zakresu szerokopojętej "kultury" oczywiście) poza jedzeniem pizzy i pokątnym popijaniem piwka?z wyrazami szacunkuPiotr Ścisłowskips. szczególne podziekowania za pomysł z klubem muzycznym.
Odpowiedź 07-02-2007
Szanowny Panie,
Dziękuję za przedstawione przez Pana sugestie dotyczące Willi „Waleria” i propozycje rozszerzenia działalności kulturalnej, które będziemy chcieli wykorzystać w zagospodarowaniu obiektu.

Z poważaniem
Burmistrz Miasta Milanówka
Jerzy Wysocki

 

 

do góry strony
Pytanie 11-01-2007, Darek
No jak dlamnie to ten pomysl z radiem to bomba:)Mysle ze niektore miasta slyna z tego ze maja pozadna rozglosnie radiowa w internecie a nam tego naprawde brakuje.Mysle ze ktos powinien wylozyc srodki na powstanie takiego radyjka a z tego co wiem sa one naprawde niewielkie:) Pozdrawiam
Odpowiedź 17-01-2007
Szanowny Panie,   
Uprzejmie informuję, że tak jak Pan również wyrażam poparcie i zainteresowanie pomysłem internetowego radia, jeżeli tylko powstanie,  to link do niego zostanie umieszczony w zakładce Życie w Mieście - „lokalne media”.

Z poważaniem
Burmistrz Miasta Milanówka
        Jerzy Wysocki
do góry strony
Pytanie 11-01-2007, Dj Dziad
Dzien dobry . No powiem ze ten pomysl z radiem mi takze sie podoba gdyz grywam w radiach inter. z calej polski ale w Milanowku i okolicach takowego niema.Jest to duza reklama dla sponsorujacych takie radio ale i niestety jakies koszta prowadzenia go.Mam nadzieje ze ktos z pomoca miasta otworzy takie radio u nas w Milanowku:)
Odpowiedź 17-01-2007
 Szanowny Panie,   
Uprzejmie informuję, że tak jak Pan również wyrażam poparcie i zainteresowanie pomysłem internetowego radia, jeżeli tylko powstanie,  to link do niego zostanie umieszczony w zakładce Życie w Mieście - „lokalne media”.

Z poważaniem
Burmistrz Miasta Milanówka
Jerzy Wysocki
do góry strony
Pytanie 10-01-2007, Dj Eternal
Dzień dobry. Pisze do Pana w związku że chciałbym założyć internetowe radio o nazwie "Radio Milanówek" - być może inna nazwa. Jestem młodym mieszkańcem miasta i myśle że byłby to bardzo dobry pomysł gdyż w naszej okolicy nie ma żadnego takiego radia. Jedynie radia FM. Dzięki temu radiu mieszkańcy miasta i okolic mogliby milej spędzić wolny czas. Jedynie problem w tym że potrzebowałbym reklamy na stronie Milanówka. Oczywiście także z biegiem czasu powstałyby ulotki radia, które zostałyby rozniesione na terenie miasta jak i również jego okolicach. Koszty na dzień dzisiejszy biore na siebie. Czekam na rozpatrzenie mojej propozycji. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Odpowiedź 17-01-2007
Szanowny Panie,
Uważam,  że idea założenia internetowego radia to interesujący pomysł, który   w pełni popieram.
Z przyjemnością umieszczę link reklamujący rozgłośnię radiową na stronie miasta Milanówka w zakładce Życie w Mieście - „lokalne media”.
Życzę powodzenia.

                                        Z poważaniem
                                    Burmistrz Miasta Milanówka
                                        Jerzy Wysocki
do góry strony
Pytanie 11-12-2006, Ewelina
Szanowny Panie Burmistrzu! Chciałabym uzyskac odpowiedz na pytanie: dlaczego NIE JEST PLANOWANA BUDOWA KINA W MILANÓWKU ? Szczerze mówiac wolalbym iś do kina u nas w miescie niz tłuc sie pociagiem do warszawy płacic za bilet na- pociag , za bilet do kina i jescze za bilet na autobus ktorym do kina mozna dojechac. Raz ze zaoszczedziłabym, a dwa zauwazylam ze oporcz cyklicznych wydarzen (np.dni Milanowka, czy Obchodu Nowego roku) nic w naszym miescie sie nie dzieje! Wydaje sie ze to miasto jest jakoby uspione i leniwe wrecz...tak byc nie powinno. Przeciez Kino juz tutaj było...wtedy sie oplłacało a teraz nie?- Nie rozumiem..gwarantuje ze zainteresowanie byloby duże!!! Napewno jest to oplacalna inwestycja - juz budynek kina jest - moznaby wyremontowac stare...co zaosczedziloby na budowie nowego lokum kina... Bardzo prosze o odpowiedz ale nie w stylu " W obecnym stanie budzetu miasta itd itp". Z poważaniem,- Ewelina :)
Odpowiedź
Szanowna Pani,
Samorząd milanowski nie planuje budowy kina. Rada Miasta Milanówka ustalając listę priorytetowych inwestycji uznała, że w naszym mieście jest szereg ważniejszych inwestycji przewidzianych do realizacji. Wykaz inwestycji został zawarty w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym na lata 2005-2013, przyjętym uchwałą Rady Miasta Milanówka nr 249/IV/05 z dnia 27.01.05 r., zmienionej uchwałą nr 287/XXV/05 z dnia 16.06.05 r., nr 334/XXIX/05 z dnia 20.12.05 r. i uchwałą nr 373/XXXIII/06 z dnia 13.06.06 r. Dokumenty te opublikowane zostały na stronie internetowej www.milanowek.pl link do BIPhttp://www.bip.milanowek.pl/pls/milanowek/dokumenty?job=Menu&id_k=135&pageid=1233&ids=2 http://www.bip.milanowek.pl/pls/milanowek/dokumenty?job=Menu&id_k=142&pageid=1256&ids=2

Z poważaniem
Burmistrz Miasta Milanówka
Jerzy Wysocki
do góry strony
Pytanie 14-11-2006,
czy będzie kino i fajerwerki?
Odpowiedź
NIE JEST PLANOWANA BUDOWA KINA W MILANÓWKU.TRADYCJĄ NASZEGO MIASTA STAŁY SIĘ JUŻ POKAZY OGNI SZTUCZNYCH W CZASIE DNI MILANÓWKA I PODCZAS NOCY SYLWESTROWEJ I ZAMIERZAM TĘ TRADYCJĘ KONTYNUOWAĆ. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SKWER OSSENDOWSKIEGO 31 GRUDNIA O GODZ. 23.45.

BURMISTRZ MIASTA MILANÓWKA
JERZY WYSOCKI
do góry strony
Pytanie 10-10-2006, Bartek
Witam. CZy musi Pan papugować Benka z Grodziska? Milanówek to bardziej- intelektualne miasto od Grodziska. Pozdrawiam życząc więcej własnej inicjatywy- !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź
Panie Bartku!
Dziękuję za krytyczne słowo, przyjmuję je z powagą - daje mi ono do myślenia. Jednak muszę przyznać, że jedną z ostatnich zasad, jakie chciałbym stosować jest chęć papugowania kogokolwiek.

Z poważaniem
Burmistrz Miasta Milanówka
Jerzy Wysocki
do góry strony
Pytanie 24-09-2006, Molly
Czy w Milanówku powstanie jakaś dyskoteka dla młodziezy, gdyż wszysyc bardzo- taką by chcieli a jest jeszcze kilka wolnych budynków w mieście?
Odpowiedź
Szanowna Pani,
Z przykrością informuję, że na dzisiaj nie posiadamy w zasobach gminnych lokalu spełniającego wymogi (przeciw pożarowe, Ochrony Środowiska, bezpieczeństwa) do organizowania dyskotek ogólnodostępnych. Podjęta inicjatywa wybudowania Centrum Kultury (2007/2009) powinna wyjść na przeciw Pani oczekiwaniom.

Z poważaniem
Burmistrz Miasta Milanówka
Jerzy Wysocki
do góry strony
Pytanie 30-08-2006, Łukasz
Dlaczego my jako mieszkańce Milanóweka nie dostajemy Biuletynu a inni- mieszkańcy dostają?
Odpowiedź
Szanowny Panie Łukaszu !
Abyśmy mogli skutecznie interweniować u kolportera Biuletynu, musimy wiedzieć, dokąd gazeta nie dociera. Proszę podać swój adres (można zrobić to telefonicznie: sekretariat Urzędu 758 30 61 w. 222), a my zgłosimy ten fakt kolporterowi.

Z poważaniem
Burmistrz Miasta Milanówka
Jerzy Wysocki
do góry strony


Wersja do druku